03.06.2015

İngiltere Vizesi


Visainfoservices, ingiltere konsolosluğu, vize başvuru hizmetleri servisinin web sayfa adresidir. Visainfoservices, ingiltere vize işlemlerini internet ortamında hazırlamanızı sağlar, Visainfoservices adı altında başvuru formları sunar.
 
KONU İLE İLGİLİ DETAYLAR

İNGİLTERE VİZESİ RANDEVU SERVİSİ

VAC İngiltere Konsolosluğu' nun randevu verme sisteminin İngilizce kısaltmasıdır. VAC konusu ile ilgili detaylar için , tıklayın.

İngiltere Vizesine Nasıl Başvurulur, VACGaziantep randevu merkezi.

VAC, Gaziantep randevu merkezi, ingiltere vizesi, WorldBridge, visainfoservices, ingiliz vizesi, UK visa, ingiltereye vize başlıkları altındaki bütün sorularınıza çözümleri sayfalarımızda bulacaksınız.
 
VISAINFOSERVICES Türkiye’deki Birleşik Krallık Sınır Dairesi ile ortaklık içinde çalışan ticari bir şirkettir.Worldbridge vize hizmetleri (web sitesi, çağrı merkezi ve e mail danışma hizmetleri) sunar ve Türkiye’deki vize başvuru merkezlerini yönetir.
Vize Başvurunuz Birleşik Krallık Sınır Dairesi çalışanları tarafından değerlendirilip sonuçlandırılır.Worldbridge çalışanları vizeyle ilgili tavsiyelerde ve vize başvurunuz üzerinde herhangi bir etkide bulunamazlar. 

 
 
 
Önemli not: Vizenin verilmesi veya reddedilmesi Birleşik Krallık Sınır Kuruluşu (UK Border Agency) vize memurları tarafından verilen bir karardır. Worldbridge tarafından sağlanan bilgiler Birleşik Krallık Sınır Kuruluşu (UK Border Agency)'nin internet sitesinden alınmıştır. Worldbridge çalışanları göçmenlikle ilgili tavsiyelerde bulunamaz.
 

Ana Sayfa Menüsünden  Gerekli belgelere ulaşabilirsiniz .